ÚVOD

Radi by ste si optimalizovali svoje náklady?

Vďaka nám sa aj zákazníci na chvíľu stanú výčapnými a pri našich pivných stoloch sa podelia o nejednu historku. 

Nestíhaš obsluhovať? Nechaj, nech sa zákazníci obslúžia sami.  Nie je nič jednoduchšie ako vhodenie mincí a potiahnutie pípy. Radosť z vlastnoručne načapovaného nápoja je na nezaplatenie.

VÝČAPNÉ ZARIADENIE

Naša spoločnosť sa už 20 rokov venuje vývoju a výrobe samoobslužných výčapných zariadení, ktoré sa používajú na čapovanie alkoholických alebo nealkoholických nápojov bez potreby obslužného personálu.

Sme jedineční z dôvodu zapracovania platobného systému do našich zariadení, ktoré ako jediné na trhu môžeme klasifikovať ako samoobslužné. V prípade alkoholických nápojov sme úspešne vyriešili kontrolu plnoletosti, už viac nie je potrebný zamestnanec, ktorý by daný krok vykonával.

Nápoj je možné čapovať zo sudov alebo tankov. Nápoj je udržiavaný v chlade po celej dĺžke vedenia, tj. od sudu/tanku až po pípu.

Zariadenia rozdelujeme do dvoch základných skupín 1 miestne a viac miestne.

Každé zariadenie obsahuje vlastnú pípu a chladenie. Všetky informácie sú uvedené na displeji zariadenia. Môžete ich umiestniť na akýkoľvek rovný povrch alebo stôl. K našim zariadeniam ponúkame aj možnosť dodania stolu, ktorý je voliteľným doplnkom.

Základný rozdiel medzi jedno a viacmiestnymi zariadeniami je v motorom otáčanej pípe, ktorú si zákazníci môžu k sebe privolať. Každý zákazník má vlastný displej, kde sa zobrazuje zostatková hodnota kreditu na čapovanie.

O NÁS

„Veríme v silu dobrého dizajnu, nevyhnutnosť ťažkej práce a skúmanie neznámeho.“

Sme malou výrobnou firmou zaoberajúcou sa výrobou samoobslužných výčapných zariadení, či už na alko alebo nealko nápoje. Snažíme sa držať hesla: „Čokoľvek čo tečie, my vyčapujeme“, a preto v našom sortimente nájdete okrem pivných stolov aj mliekomaty alebo zariadenia na čapovenie nealka.

Spolupracujeme s poprednou značkou Urpiner a sme hrdí, keď im môžeme predstaviť naše novinky.

Už dva roky za sebou ste nás mohli vidieť aj na Pohode, kde si sami môžete vyskúšať naše zariadenia a aspoň na chvíľu sa zahráte na „šenkára“.

GALÉRIA

Naše výrobky

Videli ste nás

KONTAKTUJTE NÁS