ÚVOD

Radi by ste si optimalizovali svoje náklady?

Vďaka nám sa aj zákazníci na chvíľu stanú výčapnými a pri našich pivných stoloch sa podelia o nejednu historku. 

Nestíhaš obsluhovať? Nechaj, nech sa zákazníci obslúžia sami.  Nie je nič jednoduchšie ako vhodenie mincí a potiahnutie pípy. Radosť z vlastnoručne načapovaného nápoja je na nezaplatenie.

VÝČAPNÉ ZARIADENIE

Naša spoločnosť venovala roky vývoju samoobslužného výčapného zariadenia, ktoré by bolo natoľko jednoduché na obsluhu, že by ho mohol využívať úplne každý. Stôl je navrhnutý tak, aby mohol uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov, či už pri čapovaní alkoholických alebo nealkoholických nápojov bez potreby obsluhy. Tento systém je ojedinelý na celom svete a patentovaný naprieč celou Európou a ďalšími krajinami.

Myšlienka bola navrhnúť prístroj na čapovanie, do ktorého Vám stačí vhodiť “pár” mincí a môžete si pochutnávať na Vašom nápoji. V každom našom stole je zabudované chladenie, takže nápoj vyčapujete v ideálnej teplote s krásnou penou.

 

O NÁS

“Veríme v silu dobrého dizajnu, nevyhnutnosť ťažkej práce a skúmanie neznámeho.”

Sme malou výrobnou firmou zaoberajúcou sa výrobou samoobslužných výčapných zariadení, či už na alko alebo nealko nápoje. Snažíme sa držať hesla: „Čokoľvek čo tečie, my vyčapujeme“, a preto v našom sortimente nájdete okrem pivných stolov aj mliekomaty alebo zariadenia na čapovenie nealka.

Spolupracujeme s poprednou značkou Urpiner a sme hrdí, keď im môžeme predstaviť naše novinky.

Už dva roky za sebou ste nás mohli vidieť aj na Pohode, kde si sami môžete vyskúšať naše zariadenia a aspoň na chvíľu sa zahráte na “šenkára”.

KONTAKTUJTE NÁS